-3%

Ноутбук Asus Zenbook 14 OLED UM3406GA (UM3406GA-QD008W) Black
80 799 ₴
78 769 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050337
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Тип відеокарти: інтегрована. Кількість ядер: 6. Тип дисплея: OLED. Покриття дисплея: глянцеве. Стан товару: Новий. Операційна система: Windows 11 Home. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Відеоадаптер, виробник: AMD. Колір: чорний. Тип: ультрабук. Додаткові параметри: тачпад з цифровим блоком. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Модель процесора: AMD Ryzen AI 7 445. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Розміри, мм: 312.4 x 220.1 x 14.9. Додаткові параметри: сканер обличчя (FaceID). Роз'єми і порти: комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Вага, кг: 1.2. Додаткові параметри: Dolby Atmos. Додаткові параметри: українська розкладка. Особливості: вбудовані динаміки. Додаткові параметри: зарядка від USB. Додаткові параметри: акустика Harman Kardon. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Серія відеокарти: AMD Radeon 840M. Яскравість, кд/кв.м: 400. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.6. Діагональ дисплея, ": 14. Частота оперативної пам'яті, МГц: 8000. Тип процесора: AMD Ryzen AI 5. Роз'єми і порти: 1 x USB 4. Потужність батареї, Вт/год: 75. HDR: HDR10. Особливості: вбудований мікрофон. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Клас: для бізнесу. Матеріал корпусу: алюміній. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2. Серія: Asus ZenBook. Особливості: веб-камера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 75 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 445 |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 5 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | HDR10 |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 840M |
| Інші функції й особливості | Dolby Atmos, акустика Harman Kardon, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, зарядка від USB, підсвічування клавіатури, сканер обсяг (FaceID), тачпад з цифровим блоком, українська розкладка |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 312.4 x 220.1 x 14.9 |
| Серія | Asus ZenBook |
| Частота пам'яті | 8000 |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 769 ₴






