-3%

Ноутбук Asus Zenbook S 16 (UM5606GA-SS022W) White
96 399 ₴
93 959 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050377
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Серія відеокарти: AMD Radeon Graphics. Кількість ядер: 6. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип дисплея: OLED. Покриття дисплея: глянцеве. Стан товару: Новий. Тип процесора: AMD Ryzen 7. Тип відеокарти: інтегрована. Частота оперативної пам'яті, МГц: 4800. Акумулятор: Li-Ion. Тип вбудованої пам'яті: M.2 PCIe SSD. Операційна система: Windows 11 Home. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Роздільна здатність: 2880 x 1800. Колір: білий. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Відеоадаптер, виробник: AMD. Тип: ультрабук. Особливості: веб-камера. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Комплектація: чохол. Діагональ дисплея, ": 16. Модель процесора: AMD Ryzen AI 7 445. Додаткові параметри: tPM-модуль. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Комплектація: зарядний пристрій. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Потужність батареї, Вт/год: 83. Додаткові параметри: Windows Hello. Роз'єми і порти: 1x Card reader. Особливості: вбудовані динаміки. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2. Серія: ASUS Zenbook S. Яскравість, кд/кв.м: 500. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.6. Розміри, мм: 354 x 243 x 12.9. Вага, кг: 1.50. HDR: HDR True Black 1000. Роз'єми і порти: 2 x USB 4.0. Особливості: вбудований мікрофон. Клас: для бізнесу. Матеріал корпусу: алюміній. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2. Частота оновлення екрану, Гц: 120.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 83 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 445 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | HDR True Black 1000 |
| Інші функції й особливості | Windows Hello, tPM-модуль, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, підсвічування клавіатури |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Комплектація | зарядний пристрій, Чехол |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Розміри, мм | 354 x 243 x 12.9 |
| Серія | ASUS Zenbook S |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 959 ₴


