-3%

Ноутбук Asus Zenbook A14 UX3407QA (UX3407QA-QD289W) Beige
50 999 ₴
49 409 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050437
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип дисплея: OLED. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Покриття дисплея: глянцеве. Додаткові параметри: TPM 2.0. Стан товару: Новий. Тип відеокарти: інтегрована. Частота оперативної пам'яті, МГц: 4800. Акумулятор: Li-Ion. Тип вбудованої пам'яті: M.2 PCIe SSD. Операційна система: Windows 11 Home. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Колір: бежевий. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип: ультрабук. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Комплектація: чохол. Кількість ядер: 8. Модель процесора: Qualcomm Snapdragon X X1 26 100. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Об'єм SSD, ГБ: 512. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Серія відеокарти: Qualcomm Adreno. Додаткові параметри: матриця з колірним охопленням 100% DCI-P3. Комплектація: зарядний пристрій. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.98. Додаткові параметри: Windows Hello. Матеріал корпусу: магнієвий сплав. Розміри, мм: 310.7 x 213.9 x 15.9. HDR: є. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Яскравість, кд/кв.м: 400. Тип процесора: Snapdragon Processors. Додаткові параметри: VESA Certified Display HDR True Black 600. Діагональ дисплея, ": 14. Максимальна частота процесора, ГГц: 2.98. Особливості: вбудовані динаміки. Відеоадаптер, виробник: Qualcomm. Додаткові параметри: багатосенсорний, інтуїтивно зрозумілий тачпад. Особливості: вбудований мікрофон. Роз'єми і порти: 2 x USB 4.0. Потужність батареї, Вт/год: 70. Клас: для бізнесу. Вага, кг: 0.98. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Серія: Asus ZenBook. Особливості: веб-камера. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.98 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | TPM модуль |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 70 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon X X1 26 100 |
| Частота процесора | 2980 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | є |
| Графічний чипсет | Qualcomm Adreno |
| Інші функції й особливості | TPM модуль, VESA Certified Display HDR True Black 600, Windows Hello, багатосенсорний, інтуїтивно зрозумілий тачпад, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, матриця з колірним охопленням 100% DCI-P3 |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Комплектація | зарядний пристрій, Чехол |
| Матеріал корпусу | Магнієвий сплав |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.98 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Виробник графічного чипсета | Qualcomm |
| Розміри, мм | 310.7 x 213.9 x 15.9 |
| Серія | Asus ZenBook |
| Тип процесора | Snapdragon Processors |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 409 ₴




