-3%

Ноутбук Asus Zenbook S 14 (UX5406AA-SU053W) White
108 999 ₴
106 219 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050447
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип дисплея: OLED. Відеоадаптер, виробник: Intel. Покриття дисплея: глянцеве. Бездротові можливості: Bluetooth 6.0. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 16. Тип процесора: Intel Core Ultra 9. Роз'єми і порти: 2 x Thunderbolt 4. Тип відеокарти: інтегрована. Акумулятор: Li-Ion. Тип вбудованої пам'яті: M.2 PCIe SSD. Операційна система: Windows 11 Home. Серія відеокарти: Intel Graphics. Кількість комірок: 4. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Роздільна здатність: 2880 x 1800. Колір: білий. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Тип: ультрабук. Особливості: веб-камера. Комплектація: чохол. Комплектація: ноутбук. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.1. Комплектація: адаптер живлення. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.9. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Вага, кг: 1.2. Потужність батареї, Вт/год: 77. Особливості: вбудовані динаміки. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Серія: ASUS Zenbook S. Яскравість, кд/кв.м: 400. Додаткові параметри: сенсорний екран. Діагональ дисплея, ": 14. Модель процесора: Intel Core Ultra 9-386H. HDR: HDR True Black 500. Особливості: вбудований мікрофон. Клас: для бізнесу. Розміри, мм: 310 x 215 x 12.9. Матеріал корпусу: алюміній. Частота оновлення екрану, Гц: 120.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 77 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9-386H |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | HDR True Black 500 |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, підсвічування клавіатури, сенсорний екран |
| Клас | для бізнесу |
| Комплектація | адаптер живлення, ноутбук, Чехол |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 310 x 215 x 12.9 |
| Серія | ASUS Zenbook S |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106 219 ₴





