-3%

Ноутбук Asus ZenBook S14 UX5406 (UX5406SA-QJ502W) White
67 899 ₴
66 199 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050457
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Колір: білий. Тип: ультрабук. Частота оперативної пам'яті, МГц: 8533. Тип дисплея: OLED. Відеоадаптер, виробник: Intel. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип: класичний. Тип процесора: Intel Core Ultra 7. Бездротові можливості: Wi-Fi. Тип відеокарти: інтегрована. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Операційна система: Windows 11 Home. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Бездротові можливості: Bluetooth. Стан товару: Новий. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-A. Чіпсет: Intel SoC. Особливості: вбудований мікрофон. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-C. Особливості: веб-камера. Діагональ дисплея, ": 14. Вага, кг: 1.2. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.2. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.8. Кількість ядер: 8. Клас: для бізнесу. Модель процесора: Intel Core Ultra 7 256V. Потужність батареї, Вт/год: 68. Розміри, мм: 310 x 215 x 12.9. Особливості: вбудовані динаміки. Об'єм SSD, ГБ: 512. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Серія: Asus ZenBook. Серія відеокарти: Intel Arc 140V GPU.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 68 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 256V |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 8533 МГц |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | Intel Arc 140V GPU |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для бізнесу |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 310 x 215 x 12.9 |
| Серія | Asus ZenBook |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 199 ₴






