-3%

Ноутбук Lenovo LOQ 15ARP10E (83S0002CRM) Luna Gray
37 299 ₴
36 029 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050637
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Тип: ігровий. Покриття дисплея: матове. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Кількість ядер: 6. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Додаткові параметри: модуль безпеки TPM. Тип дисплея: IPS. Серія відеокарти: NVidia GeForce RTX 3050. Стан товару: Новий. Тип пам'яті відеокарти: GDDR6. Частота оперативної пам'яті, МГц: 4800. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Акумулятор: Li-Ion. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Колір: сірий. Тип процесора: AMD Ryzen 5. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Тип відеокарти: дискретна. Кількість комірок: 3. Особливості: веб-камера. Додаткові параметри: тонкі рамки. Яскравість, кд/кв.м: 300. Комплектація: ноутбук. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Діагональ дисплея, ": 15.6. Комплектація: адаптер живлення. Об'єм SSD, ГБ: 512. Додаткові параметри: цифровий блок на клавіатурі. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Максимальна частота процесора, ГГц: 4.55. Додаткові параметри: підтримка AMD FreeSync. Додаткові параметри: підтримка VR. Додаткові параметри: аудіосистема Nahimic. Розміри, мм: 359.2 x 236.5 x 19.9. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 6. Клас: для геймерів. Модель процесора: AMD Ryzen 5 7535HS. Особливості: вбудовані динаміки. Серія: Lenovo LOQ. Потужність батареї, Вт/год: 57.5. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. Додаткові параметри: камера з вбудованою шторкою. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Частота оновлення екрану, Гц: 144. Особливості: картрідер. Роз'єми і порти: комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона. Додаткові параметри: можливість зарядки через Type-C. Вага, кг: 1.8. Комплектація: інструкція користувача. Комплектація: гарантійний талон. Особливості: вбудований мікрофон. Матеріал корпусу: пластик. Додаткові параметри: мультитач. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.3. Оперативна пам'ять, ГБ: 16.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 57.5 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4550 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | адаптер живлення, гарантійний талон, ноутбук, інструкція користувача |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359.2 x 236.5 x 19.9 |
| Серія | Lenovo LOQ |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 029 ₴






