-3%

Ноутбук HP 17-cn4001nq (C5AW4EA) Silver
33 399 ₴
32 279 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050647
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Покриття дисплея: матове. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Кількість ядер: 10. Відеоадаптер, виробник: Intel. Операційна система: FreeDOS. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 1.4b. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Додаткові параметри: модуль безпеки TPM. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Тип процесора: Intel Core i5. Тип відеокарти: інтегрована. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Колір: сріблястий. Тип: класичний. Тип оперативної пам'яті: DDR4. Частота оперативної пам'яті, МГц: 3200. Серія відеокарти: Intel Graphics. Додаткові параметри: швидка зарядка. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1. Вага, кг: 2.08. Максимальна частота процесора, ГГц: 5. Мінімальна частота процесора, ГГц: 0.9. Серія: HP 17. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Клас: для навчання. Розміри, мм: 401x258x20. Роз'єми і порти: комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона. Додаткові параметри: можливість зарядки через Type-C. Діагональ дисплея, ": 17.3. Особливості: веб-камера. Матеріал корпусу: пластик. Потужність батареї, Вт/год: 41. Модель процесора: Intel Core 5 120U. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Яскравість, кд/кв.м: 300. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.08 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | TPM модуль |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 41 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | TPM модуль, веб-камера, можливість зарядки через Type-C, швидка зарядка |
| Клас | для навчання |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 0.9 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 401x258x20 |
| Серія | HP 17 |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 279 ₴



