-3%

Ноутбук Dell Pro Max 16 (BTO602MC16255UA_W11P) Black
127 599 ₴
124 309 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050657
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Dell. Покриття дисплея: антивідблискове. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Тип: класичний. Колір: чорний. Стан товару: Новий. Тип дисплея: WVA. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Операційна система: Windows 11 Pro. Роз'єми і порти: 2 x Thunderbolt 4. Кількість комірок: 4. Акумулятор: Li-Ion. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Тип відеокарти: дискретна. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Особливості: веб-камера. Особливості: вбудований мікрофон. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Діагональ дисплея, ": 16. Додаткові параметри: tPM-модуль. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Максимальна частота процесора, ГГц: 5. Серія відеокарти: NVIDIA RTX PRO 500. Кількість ядер: 8. Додаткові параметри: цифровий блок на клавіатурі. Серія: Dell Pro Max. Модель процесора: AMD Ryzen AI 7 PRO 350. Роз'єми і порти: комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Вага, кг: 2.08. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 6. Додаткові параметри: замок Noble. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Об'єм SSD, ГБ: 512. Додаткові параметри: акселерометр. Додаткові параметри: датчик Холла. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Яскравість, кд/кв.м: 400. Клас: для роботи з графікою. Частота оперативної пам'яті, МГц: 8000. Потужність батареї, Вт/год: 64. Тип процесора: AMD Ryzen AI 7 PRO. Особливості: вбудовані динаміки. Матеріал корпусу: пластик. Розміри, мм: 358 x 256 x 25.6. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.08 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | WVA |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 64 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 PRO 350 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA RTX PRO 500 |
| Інші функції й особливості | tPM-модуль, Акселерометр, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, Датчик Холла, замок Noble, підсвічування клавіатури, цифровий блок на клавіатурі |
| Клас | для роботи з графікою |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 358 x 256 x 25.6 |
| Серія | Dell Pro Max |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 7 PRO |
| Частота пам'яті | 8000 |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124 309 ₴





