-3%

Ноутбук Acer Nitro V 16 AI ANV16-42-R67K (NH.U1JEU.009) Black
51 699 ₴
50 169 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14050677
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Acer. Тип: ігровий. Покриття дисплея: матове. Кількість ядер: 6. Колір: чорний. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Тип пам'яті відеокарти: GDDR6. Серія відеокарти: NVidia GeForce RTX 4050. Акумулятор: Li-Ion. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Тип процесора: AMD Ryzen 5. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm headphone jack. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Тип відеокарти: дискретна. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Особливості: веб-камера. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Особливості: вбудований мікрофон. Діагональ дисплея, ": 16. Частота оновлення екрану, Гц: 180. Комплектація: ноутбук. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Розміри, мм: 360 x 275.62 x 24.5. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 6. Клас: для геймерів. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2. Роз'єми і порти: 1 x RJ45. Максимальна частота процесора, ГГц: 5. Роз'єми і порти: 1x Card reader. Особливості: вбудовані динаміки. Потужність батареї, Вт/год: 76. Модель процесора: AMD Ryzen 5 240. Серія: Acer Nitro. Вага, кг: 2.44. Роз'єми і порти: 1 x USB 4. Мінімальна частота процесора, ГГц: 4.3. Матеріал корпусу: пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.44 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 76 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вхід |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 240 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | ноутбук |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 4.3 |
| Розміри, мм | 360 x 275.62 x 24.5 |
| Серія | Acer Nitro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 169 ₴






