-3%

Ноутбук Asus VivoBook 18 M1807 (M1807GA-S8006) Quiet Blue
47 299 ₴
45 819 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14051557
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Стан товару: Новий. Колір: синій. Особливості: MIL-STD 810H. Кількість комірок: 4. Відеоадаптер, виробник: AMD. Тип: ультрабук. Кількість ядер: 6. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип відеокарти: інтегрована. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип дисплея: IPS. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Покриття дисплея: матове. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. Серія: Asus VivoBook. Діагональ дисплея, ": 18. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Особливості: вбудований мікрофон. Матеріал корпусу: пластик. Особливості: веб-камера. Вага, кг: 2.6. Потужність батареї, Вт/год: 70. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Тип процесора: AMD Ryzen AI 7. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Клас: для бізнесу. Чіпсет: AMD SoC. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.6. Розміри, мм: 402.5 x 274.5 x 18.6-19.9. Особливості: вбудовані динаміки. Модель процесора: AMD Ryzen AI 7 445. Серія відеокарти: AMD Radeon 840M. Яскравість, кд/кв.м: 300. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2. Частота оновлення екрану, Гц: 144. Об'єм SSD, ГБ: 512. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 18 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 70 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 445 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 840M |
| Інші функції й особливості | Ударостійкий корпус, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 402.5 x 274.5 x 18.6-19.9 |
| Серія | Asus VivoBook |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 7 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 819 ₴






