-3%

Ноутбук Dell 16 (DC16250_RPLU-R_011H) Black
32 199 ₴
31 079 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14051577
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Dell. Покриття дисплея: матове. Кількість ядер: 10. Тип відеокарти: інтегрована. Відеоадаптер, виробник: Intel. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Стан товару: Новий. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 1.4. Тип процесора: Intel Core 5. Операційна система: Windows 11 Home. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Тип дисплея: LED. Особливості: сканер відбитку пальця. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип дисплея: WVA. Тип: класичний. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Серія відеокарти: Intel Graphics. Колір: чорний. Чіпсет: Intel SoC. Діагональ дисплея, ": 16. Комплектація: ноутбук. Додаткові параметри: tPM-модуль. Розміри, мм: 357 x 251 x 18.2. Комплектація: адаптер живлення. Комплектація: документація. Максимальна частота процесора, ГГц: 5. Додаткові параметри: ComfyView. Додаткові параметри: акселерометр. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Додаткові параметри: підсвічування клавіатури. Додаткові параметри: цифровий блок на клавіатурі. Вага, кг: 2.01. Серія: Dell 16. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Особливості: вбудовані динаміки. Особливості: вбудований мікрофон. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5200. Особливості: веб-камера. Роз'єми і порти: 1 x DC-in (роз'єм живлення). Клас: для бізнесу. Потужність батареї, Вт/год: 41. Модель процесора: Intel Core 5 120U. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.4. Яскравість, кд/кв.м: 300. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.01 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | LED |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 41 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U |
| Тип процесора | Intel Core 5 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | ComfyView, tPM-модуль, Сканер відбитка пальця, акселерометр, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, підсвічування клавіатури, цифровий блок на клавіатурі |
| Клас | для бізнесу |
| Комплектація | адаптер живлення, документація, ноутбук |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.4 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 357 x 251 x 18.2 |
| Серія | Dell 16 |
| Частота пам'яті | 5200 |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 079 ₴






