-3%

Ноутбук Dell Pro 15 Essential PV15250 (PV15250_RPLU_005_P) Carbon Black
32 499 ₴
31 429 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14051607
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Dell. Покриття дисплея: антивідблискове. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Відеоадаптер, виробник: Intel. Колір: чорний. Кількість ядер: 10. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Тип процесора: Intel Core i5. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Операційна система: Windows 11 Pro. Тип відеокарти: інтегрована. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Акумулятор: Li-Pol. Особливості: сканер відбитку пальця. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Кількість комірок: 3. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Тип: ультрабук. Особливості: веб-камера. Чіпсет: Intel SoC. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.3. Модель процесора: Intel Core i5-1334U. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Діагональ дисплея, ": 15.6. Серія відеокарти: Intel Iris Graphics. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Розміри, мм: 358.5 x 235.56 x 18.99. Об'єм SSD, ГБ: 512. Роз'єми і порти: 1 x USB 2.0 Type-A. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. Яскравість, кд/кв.м: 250. Вага, кг: 1.9. Серія: Dell Pro 15 Essential. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.6. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5200. Матеріал корпусу: пластик. Клас: для бізнесу. Потужність батареї, Вт/год: 41. Частота оновлення екрану, Гц: 120.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 41 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | Intel Iris Graphics |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, веб-камера, з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 358.5 x 235.56 x 18.99 |
| Серія | Dell Pro 15 Essential |
| Частота пам'яті | 5200 |
| Яскравість, кд/кв.м | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 429 ₴






