-3%

Ноутбук Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (AMD) (21SUS01N00) Eclipse Black
55 699 ₴
53 999 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13288347
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Тип процесора: AMD Ryzen 5. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Операційна система: Windows 11 Pro. Тип відеокарти: інтегрована. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Бездротові можливості: Wi-Fi. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип: класичний. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Колір: чорний. Відеоадаптер, виробник: AMD. Кількість ядер: 6. Серія відеокарти: AMD Radeon Graphics. Бездротові можливості: Bluetooth. Покриття дисплея: матове. Тип: офісні. Матеріал корпусу: пластик. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-C. Чіпсет: AMD SoC. Особливості: вбудовані динаміки. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.5. Особливості: вбудований мікрофон. Об'єм SSD, ГБ: 512. Вага, кг: 1.71. Модель процесора: AMD Ryzen 5 230. Потужність батареї, Вт/год: 48. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Клас: для бізнесу. Розміри, мм: 356 x 249 x 21.95. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Матеріал корпусу: метал. Особливості: Ethernet (LAN). Діагональ дисплея, ": 16. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.9. Серія: Lenovo ThinkPad. Особливості: веб-камера. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-A. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. В групі: Для роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.71 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 48 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 230 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.5 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 356 x 249 x 21.95 |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Чипсет | AMD SoC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 999 ₴






