-3%

Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16ADR10 (83LTCTO1WWGB3) Eclipse Black
80 799 ₴
78 739 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13847747
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Кількість комірок: 4. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Колір: чорний. Тип дисплея: IPS. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 16. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Тип процесора: AMD Ryzen 9. Покриття дисплея: антивідблискове. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип: класичний. Акумулятор: Li-Ion. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Тип: ігровий. Тип відеокарти: дискретна. Покриття дисплея: матове. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.4. Додаткові параметри: заводське калібрування кольору X-Rite. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Додаткові параметри: NVIDIA G-Sync. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Комплектація: адаптер живлення. Особливості: веб-камера. Серія: Lenovo Legion Pro. Матеріал корпусу: пластик. Клас: для роботи з графікою. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Яскравість, кд/кв.м: 500. Потужність батареї, Вт/год: 80. Матеріал корпусу: алюміній. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5200. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.5. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Type-C. Додаткові параметри: Low Blue Light. Клас: для програмістів. HDR: Dolby Vision. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Вага, кг: 2.4. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Роз'єми і порти: 1 x RJ45. Комплектація: документація. Клас: для геймерів. Роз'єми і порти: 3 x USB 3.2. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Додаткові параметри: Dolby Vision. Частота оновлення екрану, Гц: 240. HDR: HDR10. Розміри, мм: 364.38 x 268.06 x 21.69-25.95. Комплектація: ноутбук. Діагональ дисплея, ": 16. Додаткові параметри: 100% dci-p3. Додаткові параметри: DisplayHDR 400. HDR: HDR 400. Додаткові параметри: AMD FreeSync Premium. Чіпсет: AMD SoC. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX. Модель процесора: AMD Ryzen 9 8945HX.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 80 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 8945HX |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | Dolby Vision, HDR 400, HDR10 |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX |
| Інші функції й особливості | 100% dci-p3, AMD FreeSync Premium, DisplayHDR 400, Dolby Vision, Low Blue Light, NVIDIA G-Sync, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, заводське калібрування кольору X-Rite, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів|для програмістів|для роботи з графікою |
| Комплектація | адаптер живлення, документація, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.5 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 364.38 x 268.06 x 21.69-25.95 |
| Серія | Lenovo Legion Pro |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Частота пам'яті | 5200 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 739 ₴






