-3%

Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) Dark Ash Silver
38 899 ₴
37 599 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13934277
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Кількість комірок: 3. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Серія відеокарти: AMD Radeon 660M. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Тип дисплея: SVA. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Операційна система: Windows 11 Home. Колір: темний попелясто-сріблястий. Покриття дисплея: антивідблискове. Тип відеокарти: інтегрована. Відеоадаптер, виробник: AMD. Тип вбудованої пам'яті: M.2 PCIe SSD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 1.4b. Кількість ядер: 4. Тип процесора: AMD Ryzen 3. Частота оперативної пам'яті, МГц: 4800. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Стан товару: Новий. Акумулятор: Li-Pol. Комплектація: ноутбук. Додаткові параметри: стандарт захисту MIL-STD-810. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Додаткові параметри: живлення по USB-C (Power Delivery). Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Серія: HP 255R. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.3. Додаткові параметри: 45% NTSC. Додаткові параметри: HP Sleep and Charge. Особливості: веб-камера. Матеріал корпусу: пластик. Клас: для навчання. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Додаткові параметри: TNR. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Особливості: вбудовані динаміки. Модель процесора: AMD Ryzen 3 7335U. Комплектація: адаптер живлення. Діагональ дисплея, ": 15.6. Додаткові параметри: DisplayPort 1.4a. Розміри, мм: 359.8 x 236 x 15.7. Потужність батареї, Вт/год: 41. Яскравість, кд/кв.м: 250. Клас: для бізнесу. Особливості: вбудований мікрофон. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Комплектація: документація. Вага, кг: 1.66. Об'єм SSD, ГБ: 512.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.66 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon 660M |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | SVA |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 41 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7335U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Частота процесора | 4300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | 45% NTSC, DisplayPort 1.4a, HP Sleep and Charge, TNR, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, живлення по USB-C (Power Delivery), клавіатура з цифровим блоком, стандарт захисту MIL-STD-810 |
| Клас | для бізнесу|для навчання |
| Комплектація | адаптер живлення, документація, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359.8 x 236 x 15.7 |
| Серія | HP 255R |
| Яскравість, кд/кв.м | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 599 ₴




