
Персональний компютер ASGARD (I144F.32.S10.56T.5947)
67 309 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14096317
+380 (95) 729-81-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: ASGARD. Чіпсет: Intel B760. Колір: чорний. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 10. Порти: 3x Аудіо-порт. Розміри, мм: 465 х 430 х 220 мм. Мінімальна частота, ГГц: 2.5. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Серія відеокарти: GeForce RTX 5060 Ti. Порти: 1xhdmi. Охолодження: система повітряного охолодження. Тип: десктоп. Бездротові комунікації: wi-fi 6 (802.11ax). Мережевий адаптер: 2500 Мбіт/сек. Порти: 1 x lan (rj45). Максимальна частота, ГГц: 4.7. Порти: 3x display port. Інтерфейс: SSD. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16 ГБ. Тип пам'яті: DDR5. Бездротові комунікації: bluetooth 5.3. Порти: 4 x USB 2.0. Звуковий контролер: інтегрований 7.1. Порти: 2xUSB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1). Об'єм SSD, ГБ: 1 ТБ. Тип процесора: Intel Core i5-14400F. Додатково: документація. Тип відеокарти: дискретна. Кількість планок, шт: 2. Виробник GPU: Nvidia. Частота пам'яті, МГц: 5600 МГц. Потужність БЖ, Вт: 750.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asgard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Частота процесора | 4700 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SSD |
| Бездротові комунікації | bluetooth 5.3, wi-fi 6 (802.11ax) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | документація |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 |
| Кількість планок, шт | 2 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.5 |
| Охолодження | система повітряного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | Linux/без ОС |
| Порти | 1 x lan (rj45), 1xhdmi, 2xUSB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1), 3x display port, 3x Аудіо-порт, 4 x USB 2.0 |
| Розміри, мм | 465 х 430 х 220 мм |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i5-14400F |
| Частота пам'яті, МГц | 5600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 309 ₴





