-15%

Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2024 36GB/1TB Space Black (MX303)
230 999 ₴
195 399 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1525127
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Apple. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Колір: чорний. Особливості: сканер відбитку пальця. Тип відеокарти: інтегрована. Покриття дисплея: глянцеве. Кількість ядер: 14. Акумулятор: Li-Pol. Відеоадаптер, виробник: Apple. Стан товару: Новий. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm headphone jack. Роз'єми і порти: 3 x Thunderbolt 5. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Тип дисплея: mini-LED. Тип: ультрабук. Роздільна здатність: 3456 x 2234. Операційна система: Mac OS. Тип: офісні. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Комплектація: документація. Серія відеокарти: Apple M4 Max Graphics (32 cores). Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Матеріал корпусу: алюміній. Потужність батареї, Вт/год: 100. Серія: Apple MacBook Pro. Комплектація: зарядний пристрій. Вага, кг: 2.15. Тип процесора: Apple M4 Processors. Модель процесора: Apple M4 Max. Яскравість, кд/кв.м: 1000. Особливості: вбудований мікрофон. Клас: для бізнесу. Особливості: вбудовані динаміки. Комплектація: кабель. Розміри, мм: 355.7 x 248.1 x 16.8. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Діагональ дисплея, ": 16.2. Комплектація: коробка. Особливості: картрідер. Частота оновлення екрану, Гц: 120. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Оперативна пам'ять, ГБ: 36. Особливості: веб-камера. Роз'єми і порти: 1 x Magsafe 3 (роз'єм живлення). В групі: Для роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | macOS |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.15 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16.2 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3456x2234 |
| Тип матриці | MiniLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 100 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Аудіо вхід |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Apple M4 Max |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 36864 MB |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Apple |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Графічний чипсет | Apple M4 Max Graphics (32 cores) |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, картрідер |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Комплектація | документація, зарядний пристрій, кабель, коробка |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 355.7 x 248.1 x 16.8 |
| Серія | Apple MacBook Pro |
| Тип процесора | Apple M4 Processors |
| Яскравість, кд/кв.м | 1000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 399 ₴






