-2%

Ноутбук Apple MacBook Air 13 2020 8/256GB Space Gray Late (MGN63)
36 499 ₴
35 699 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12807667
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Apple. Покриття дисплея: глянцеве. Тип дисплея: IPS. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Роз'єми і порти: 1 x Thunderbolt. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm headphone jack. Бездротові можливості: Bluetooth 5.0. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Операційна система: Mac OS. Колір: сірий. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип відеокарти: інтегрована. Стан товару: Новий. Серія відеокарти: Apple M1 Graphics. Відеоадаптер, виробник: Apple. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип процесора: Apple M1 Processors. Особливості: сканер відбитку пальця. Тип: ультрабук. Тип: офісні. Тип: маленькі. Діагональ дисплея, ": 13.3. Кількість ядер: 8. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Особливості: вбудовані динаміки. Особливості: веб-камера. Потужність батареї, Вт/год: 49.9. Розміри, мм: 304.1 x 212.4 x 16.1. Комплектація: ноутбук. Комплектація: інструкція користувача. Вага, кг: 1.29. Модель процесора: Apple M1. Об'єм SSD, ГБ: 256. Серія: Apple MacBook Air. Клас: для бізнесу. Матеріал корпусу: алюміній. Оперативна пам'ять, ГБ: 8. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Особливості: зарядка USB Type-C. Особливості: з пасивною системою охолодження. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Комплектація: адаптер живлення. Комплектація: кабель. Частота оновлення екрану, Гц: 60. В групі: Для роботи. В групі: Недорогі ігрові.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | macOS |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.29 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Apple M1 Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Apple |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 49.9 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, Combo-роз'єм мікрофон/навушники, Аудіо вхід |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Apple M1 |
| Тип процесора | Apple M1 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи, Недорогі ігрові |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, вбудовані динаміки, веб-камера, з пасивною системою охолодження, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Комплектація | адаптер живлення, кабель, ноутбук, інструкція користувача |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 304.1 x 212.4 x 16.1 |
| Серія | Apple MacBook Air |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 699 ₴






