
Самокат Micro Mini Deluxe Foldable LED Pink (MMD197)
4 119 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14127967
+380 (95) 729-81-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Micro. Гальмо: ножний задній. Колір: рожевий. Вік дитини, р.: від 2 до 5. Особливості конструкції: складна конструкція. Тип: самокат-кікборд. Матеріал рами: алюміній. Стать дитини: хлопчик. Стан товару: Новий. Стать дитини: дівчинка. Особливості конструкції: світлові ефекти. Додатково: протиковзна дека з силіконовим покриттям. Особливості конструкції: світлодіодні колеса. Особливості конструкції: триколісний. Вага, кг: 2.1. Діаметр передніх коліс, см: 12. Габарити, см: 55 x 26 x 14. Максимальна висота, см: 67. Матеріал рами: композит. Матеріал коліс: поліуретан. Особливості конструкції: регулювання висоти керма. Максимальне навантаження, кг: 50. Додатково: підшипники: ABEC 9. Кількість коліс, шт: 3. Додатково: колеса світяться. Додатково: унікальний механізм нахилу та повороту керма.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Вага | 2.1 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 67 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 3 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип | Кикборд |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габариті, см | 55 x 26 x 14 |
| Додатково | колеса світяться, протиковзна дека з силіконовим покриттям, підшипники: ABEC 9, унікальний механізм нахилу та повороту керма |
| Діаметр передніх коліс, см | 12 |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 119 ₴






