Самокат Micro Sprite LED Pearl (SA0294)
4 919 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14128017
+380 (95) 729-81-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Micro. Стать дитини: хлопчик. Колір: різнобарвний. Вік дитини, р.: від 5. Стан товару: Новий. Гальмо: ножний задній. Тип: міський самокат. Особливості конструкції: складна конструкція. Стать дитини: дівчинка. Максимальне навантаження, кг: 100. Максимальна висота, см: 95. Кількість коліс, шт: 2. Матеріал рами: алюмінієвий сплав. Додатково: прогумовані ручки. Особливості конструкції: з підніжкою. Вага, кг: 3.1. Особливості конструкції: світлодіодні колеса. Габарити, см: 11 x 65 x 25. Додатково: діапазон регулювання висоти керма: 63-95 см. Матеріал коліс: поліуретан. Особливості конструкції: регулювання висоти керма. Тип: звичайний. Діаметр передніх коліс, см: 12. Діаметр задніх коліс, см: 10.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Вага | 3.1 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 95 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Особливості | Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габариті, см | 11 x 65 x 25 |
| Додатково | діапазон регулювання висоти керма: 63-95 см, прогумовані ручки |
| Діаметр задніх коліс, см | 10 |
| Діаметр передніх коліс, см | 12 |
| Матеріал рами | алюмінієвий сплав |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 919 ₴
