-12%
Самокат Micro Sprite Blue Oasis (SA0024)
4 599 ₴
4 069 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14128027
+380 (95) 729-81-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Micro. Матеріал рами: алюміній. Стать дитини: хлопчик. Особливості конструкції: складна конструкція. Колір: блакитний. Тип: міський самокат. Стать дитини: дівчинка. Стан товару: Новий. Вік дитини, р.: від 5. Гальмо: ножне. Кількість коліс, шт: 2. Особливості конструкції: з підніжкою. Особливості конструкції: регулювання висоти керма. Матеріал коліс: поліуретан. Габарити, см: 66 x 25 x 12. Додатково: підшипники: ABEC 9. Діаметр передніх коліс, см: 12. Додатково: розмір деки: 340 x 100 мм. Вага, кг: 2.85. Діаметр задніх коліс, см: 10. Тип: звичайний. Максимальне навантаження, кг: 100. Максимальна висота, см: 95.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Вага | 2.85 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 95 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габариті, см | 66 x 25 x 12 |
| Додатково | підшипники: ABEC 9, розмір деки: 340 x 100 мм |
| Діаметр задніх коліс, см | 10 |
| Діаметр передніх коліс, см | 12 |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 069 ₴
