-3%

Ноутбук Lenovo LOQ 17IRX10 (83JH000KUS) Luna Gray
58 799 ₴
57 269 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13056347
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Тип дисплея: IPS. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Операційна система: Windows 11 Home. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Покриття дисплея: антивідблискове. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Стан товару: Новий. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Тип процесора: Intel Core i5. Тип відеокарти: дискретна. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Частота оперативної пам'яті, МГц: 4800. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Кількість ядер: 10. Колір: сірий. Тип: ігровий. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Діагональ дисплея, ": 17.3. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Особливості: вбудований мікрофон. Вага, кг: 2.9. Чіпсет: Intel SoC. Особливості: Ethernet (LAN). Додаткові параметри: підтримка NVIDIA G-Sync. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Особливості: вбудовані динаміки. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.6. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5050. Модель процесора: Intel Core i5-13450HX. Оперативна пам'ять, ГБ: 12. Додаткові параметри: сертифікат TUV Rheinland. Клас: для геймерів. Матеріал корпусу: пластик. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Особливості: зарядка USB Type-C. Розміри, мм: 398.4 x 276.2 x 22.95-25.25. Додаткові параметри: швидка зарядка. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Роз'єми і порти: 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Яскравість, кд/кв.м: 300. Особливості: веб-камера. Серія: Lenovo LOQ. Потужність батареї, Вт/год: 60. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.4. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 60 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12288 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13450HX |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, клавіатура з цифровим блоком, підтримка NVIDIA G-Sync, сертифікат TUV Rheinland, Швидке заряджання |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.4 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 398.4 x 276.2 x 22.95-25.25 |
| Серія | Lenovo LOQ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 269 ₴






