-3%

Ноутбук Lenovo Legion 5 15AKP10 (83F10005US) Eclipse Black
80 299 ₴
78 269 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114067
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Тип: ігровий. Тип відеокарти: дискретна. Тип дисплея: OLED. Акумулятор: Li-Ion. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Покриття дисплея: глянцеве. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Колір: чорний. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Операційна система: Windows 11 Home. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Стан товару: Новий. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Яскравість, кд/кв.м: 500. Роз'єми і порти: 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Роз'єми і порти: 1 x RJ45. Вага, кг: 2.0. Серія: Legion 5. HDR: DisplayHDR True Black 600. Особливості: вбудований мікрофон. Розміри, мм: 344.9 x 255.35 x 22.5-23.99. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Матеріал корпусу: пластик. Модель процесора: AMD Ryzen AI 7 350. Особливості: веб-камера. Тип процесора: AMD Ryzen AI 7. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Максимальна частота процесора, ГГц: 5. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Діагональ дисплея, ": 15.1. Клас: для геймерів. Кількість ядер: 8. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Потужність батареї, Вт/год: 80. Матеріал корпусу: алюміній. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2. Чіпсет: AMD SoC. Роз'єми і порти: 1 x USB 4. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Особливості: вбудовані динаміки. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Об'єм SSD, ГБ: 1000. HDR: Dolby Vision.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 80 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | DisplayHDR True Black 600, Dolby Vision |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 344.9 x 255.35 x 22.5-23.99 |
| Серія | Legion 5 |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 7 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 269 ₴






