-3%

Ноутбук HP Omen Slim 16-an0027wm (C0SX3UA) Black
60 299 ₴
58 699 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114177
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Тип вбудованої пам'яті: M.2 SSD. Тип: ігровий. Тип відеокарти: дискретна. Кількість ядер: 14. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип дисплея: IPS. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Колір: чорний. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Операційна система: Windows 11 Home. Покриття дисплея: матове. Стан товару: Новий. Тип процесора: Intel Core Ultra 5. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Розміри, мм: 357.4 x 269 x 22.6. Роз'єми і порти: 3 x USB 3.2 Gen 1. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.7. Акумулятор: вбудований. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Діагональ дисплея, ": 16. Особливості: веб-камера. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Додаткові параметри: тонкі рамки. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. Клас: для геймерів. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Серія: HP OMEN Slim. Вага, кг: 2.44. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.9. Модель процесора: Intel Core Ultra 5 225H. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5050.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.44 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225H |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком, тонкі рамки |
| Клас | для геймерів |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.7 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 357.4 x 269 x 22.6 |
| Серія | HP OMEN Slim |
| Тип акумулятора | вбудований |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 699 ₴




