-3%
Ноутбук Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (21L6S1PN00)
45 299 ₴
43 909 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114267
Ноутбук Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (21L6S1PN00)В наявності
45 299 ₴43 909 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Кількість ядер: 6. Стан товару: Новий. Частота оперативної пам'яті, МГц: 4800. Тип дисплея: IPS. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Відеоадаптер, виробник: AMD. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип відеокарти: інтегрована. Серія відеокарти: AMD Radeon 660M. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Колір: чорний. Особливості: Kensington. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Бездротові можливості: Bluetooth. Тип процесора: AMD Ryzen 5. Тип: класичний. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Покриття дисплея: антивідблискове. Розміри, мм: 313.7 x 226 x 18.92. Клас: для бізнесу. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.55. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.1 Type-C. Потужність батареї, Вт/год: 57. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Роз'єми і порти: 1 x USB 2.0. Комплектація: інструкція користувача. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.1. Роз'єми і порти: HDMI. Особливості: шторка для камери. Яскравість, кд/кв.м: 400. Матеріал корпусу: пластик. Діагональ дисплея, ": 14. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.9. Серія: Lenovo ThinkPad. Модель процесора: AMD Ryzen 5 PRO 7535U. Особливості: швидка зарядка. Додаткові параметри: Dolby Audio. Роз'єми і порти: 1 x USB 4.0 Type-C. Вага, кг: 1.41. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Особливості: українська розкладка клавіатури. Комплектація: ноутбук. Додаткові параметри: TPM модуль. Комплектація: адаптер живлення. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Особливості: веб-камера. Особливості: з підсвіткою клавіатури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.41 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon 660M |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | TPM модуль, Кенсінгтонський замок |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 57 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 PRO 7535U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4550 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Dolby Audio, TPM модуль, Кенсінгтонський замок, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, українська розкладка клавіатури, швидка зарядка, шторка для камери |
| Клас | для бізнесу |
| Комплектація | адаптер живлення, ноутбук, інструкція користувача |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.9 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 313.7 x 226 x 18.92 |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 909 ₴
