-3%

Ноутбук HP EliteBook 6 G1i (AV3Z2AV_V17) Silver
102 799 ₴
100 219 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114347
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Тип: ультрабук. Кількість комірок: 3. Відеоадаптер, виробник: Intel. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип процесора: Intel Core Ultra 7. Покриття дисплея: антивідблискове. Тип відеокарти: інтегрована. Роз'єми і порти: 2 x Thunderbolt 4. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип дисплея: IPS. Особливості: сканер відбитку пальця. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Колір: сріблястий. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 16. Серія відеокарти: Intel Arc Graphics. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Додаткові параметри: Active SmartCard. Комплектація: інструкція користувача. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Роз'єми і порти: 1 x RJ45. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Type-A. Чіпсет: Intel SoC. Модель процесора: Intel Core Ultra 7 255H. Особливості: шторка для камери. Особливості: вбудований мікрофон. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Вага, кг: 1.75. Діагональ дисплея, ": 16. Яскравість, кд/кв.м: 400. Матеріал корпусу: пластик. Розміри, мм: 359.4 x 251 x 17. Особливості: веб-камера. Особливості: зарядка USB Type-C. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Додаткові параметри: швидка зарядка. Клас: для бізнесу. Оперативна пам'ять, ГБ: 64. Додаткові параметри: захист клавіатури від вологи. Матеріал корпусу: алюміній. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.1. Додаткові параметри: тачпад. Комплектація: ноутбук. Серія: HP Elitebook. Потужність батареї, Вт/год: 56. Особливості: вбудовані динаміки. Комплектація: адаптер живлення. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.75 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 65536 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Active SmartCard, Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, захист клавіатури від вологи, клавіатура з цифровим блоком, тачпад, швидка зарядка, шторка для камери |
| Клас | для бізнесу |
| Комплектація | адаптер живлення, ноутбук, інструкція користувача |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359.4 x 251 x 17 |
| Серія | HP Elitebook |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 219 ₴





