-3%

Ноутбук HP EliteBook 6 G1i (B1KE6AV_V7) Silver
113 099 ₴
110 239 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114357
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Тип відеокарти: дискретна. Серія відеокарти: NVidia GeForce RTX 3050. Тип пам'яті відеокарти: GDDR6. Тип: ультрабук. Кількість комірок: 3. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип процесора: Intel Core Ultra 7. Операційна система: DOS. Роз'єми і порти: 2 x Thunderbolt 4. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип дисплея: IPS. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Особливості: сканер відбитку пальця. Покриття дисплея: матове. Колір: сріблястий. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Стан товару: Новий. Кількість ядер: 16. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Type-A. Чіпсет: Intel SoC. Модель процесора: Intel Core Ultra 7 255H. Акумулятор: вбудований. Особливості: вбудований мікрофон. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Вага, кг: 1.75. Діагональ дисплея, ": 16. Яскравість, кд/кв.м: 400. Матеріал корпусу: пластик. Розміри, мм: 359.4 x 251 x 17. Особливості: веб-камера. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 4. Матеріал корпусу: метал. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Клас: для бізнесу. Оперативна пам'ять, ГБ: 64. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.1. Серія: HP Elitebook. Потужність батареї, Вт/год: 56. Особливості: вбудовані динаміки. Об'єм SSD, ГБ: 1000.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.75 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 65536 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359.4 x 251 x 17 |
| Серія | HP Elitebook |
| Тип акумулятора | вбудований |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 239 ₴




