-3%

Ноутбук Dell Latitude 5450 (GP8DT) Gray
34 599 ₴
33 409 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114387
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Dell. Операційна система: Windows 11 Pro. Акумулятор: Li-Ion. Відеоадаптер, виробник: Intel. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип: класичний. Покриття дисплея: антивідблискове. Тип відеокарти: інтегрована. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип дисплея: IPS. Роз'єми і порти: 2 x Thunderbolt 4. Кількість ядер: 12. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Стан товару: Новий. Серія відеокарти: Intel Arc Graphics. Тип процесора: Intel Core Ultra 5. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Колір: сірий. Додаткові параметри: сканер відбитку пальця. Серія: Dell Latitude. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.7. Роз'єми і порти: 1 x RJ45. Чіпсет: Intel SoC. Особливості: вбудований мікрофон. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm audio jack. Матеріал корпусу: пластик. Особливості: веб-камера. Діагональ дисплея, ": 14. Додаткові параметри: датчик освітлення. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1. Додаткові параметри: клавіша Copilot. Клас: для бізнесу. Додаткові параметри: Kensington. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.3. Вага, кг: 1.4. Додаткові параметри: сенсорний екран. Потужність батареї, Вт/год: 54. Розміри, мм: 321.3x212.1x21.08. Особливості: вбудовані динаміки. Модель процесора: Intel Core Ultra 5 125U. Яскравість, кд/кв.м: 300. Об'єм SSD, ГБ: 512. Додаткові параметри: Waves MaxxAudio. Додаткові параметри: сканер обличчя (FaceID). Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Роз'єми і порти: 1 x Слот для Smart Card. Ємність батареї, мАгод: 4737.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 54 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Частота процесора | 4300 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї, мАгод | 4737 |
| Інші функції й особливості | Kensington, Waves MaxxAudio, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, датчик освітлення, з підсвіткою клавіатури, клавіша Copilot, сенсорний екран, Сканер відбитка пальця, сканер обсяг (FaceID) |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.7 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 321.3x212.1x21.08 |
| Серія | Dell Latitude |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 409 ₴






