-3%

Ноутбук Asus ExpertBook P1 P1503CVA-S70905 (90NX0881-M00ZY0)
33 399 ₴
32 269 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114427
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Кількість комірок: 3. Відеоадаптер, виробник: Intel. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип: класичний. Покриття дисплея: антивідблискове. Тип відеокарти: інтегрована. Операційна система: DOS. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип дисплея: IPS. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип процесора: Intel Core i5. Стан товару: Новий. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Колір: сірий. Розміри, мм: 359.5 х 232.2 х 19.9. Чіпсет: Intel SoC. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Матеріал корпусу: пластик. Особливості: веб-камера. Комплектація: зарядний пристрій. Діагональ дисплея, ": 15.6. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.1. Комплектація: документація. Потужність батареї, Вт/год: 50. Кількість ядер: 8. Клас: для бізнесу. Серія відеокарти: Intel UHD Graphics. Вага, кг: 1.61. Модель процесора: Intel Core i5-13420H. Комплектація: ноутбук. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.6. Серія: Asus ExpertBook. Об'єм SSD, ГБ: 512.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.61 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 50 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | веб-камера |
| Клас | для бізнесу |
| Комплектація | документація, зарядний пристрій, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359.5 х 232.2 х 19.9 |
| Серія | Asus ExpertBook |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 269 ₴






