-2%
Самокат Micro Sprite LED Sapphire Blue (SA0231)
4 399 ₴
4 299 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14128007
+380 (95) 729-81-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Micro. Тип: міський самокат. Особливості конструкції: складна конструкція. Колір: синій. Вік дитини, р.: від 5. Стан товару: Новий. Стать дитини: хлопчик. Стать дитини: дівчинка. Гальмо: ножне. Діаметр передніх коліс, см: 12. Матеріал коліс: поліуретан. Матеріал коліс: литі. Тип: самокат. Діаметр задніх коліс, см: 12. Особливості конструкції: світлодіодні колеса. Додатково: алюмінієва дека з антиковзким покриттям. Особливості конструкції: регулювання висоти керма. Матеріал рами: алюмінієвий сплав. Кількість коліс, шт: 2. Вага, кг: 2.8. Додатково: прогумовані ручки. Особливості конструкції: з підніжкою. Габарити, см: 65 x 25 x 11. Додатково: висота керма: 63-95 см. Максимальне навантаження, кг: 100. Максимальна висота, см: 95. Тип: звичайний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Вага | 2.8 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 95 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Особливості | Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габариті, см | 65 x 25 x 11 |
| Додатково | алюмінієва дека з антиковзким покриттям, висота керма: 63-95 см, прогумовані ручки |
| Діаметр задніх коліс, см | 12 |
| Діаметр передніх коліс, см | 12 |
| Матеріал рами | алюмінієвий сплав |
| Матеріал коліс | литі|Полиуретан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴
