-3%

Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 Intel (21U2002CPB) Black
62 999 ₴
61 359 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14129557
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Тип: ультрабук. Стан товару: Новий. Серія відеокарти: Intel Arc Graphics. Тип процесора: Intel Core Ultra 5. Додаткові параметри: модуль безпеки TPM. Колір: чорний. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Тип дисплея: IPS. Роз'єми і порти: 2 x Thunderbolt 4. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Операційна система: Windows 11 Pro. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Особливості: сканер відбитку пальця. Частота оперативної пам'яті, МГц: 8533. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Тип відеокарти: інтегрована. Покриття дисплея: антивідблискове. Відеоадаптер, виробник: Intel. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Вага, кг: 1.32. Додаткові параметри: Dolby Atmos. Об'єм SSD, ГБ: 512. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Особливості: шторка для камери. Особливості: вбудований мікрофон. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Матеріал корпусу: алюміній. Додаткові параметри: Precision TouchPad. Додаткові параметри: акустика Harman Kardon. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Акумулятор: незнімний. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Додаткові параметри: швидка зарядка. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.1. Додаткові параметри: замок Noble. Особливості: вбудовані динаміки. Яскравість, кд/кв.м: 300. Додаткові параметри: сканер обличчя (FaceID). Додаткові параметри: трекпоінт. Серія: Lenovo ThinkPad. Потужність батареї, Вт/год: 64. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Кількість ядер: 8. Клас: для бізнесу. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.5. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Розміри, мм: 313x220x15. Особливості: захист клавіатури від вологи. Особливості: веб-камера. Діагональ дисплея, ": 14. Модель процесора: Intel Core Ultra 5 125H. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Додаткові параметри: Power Delivery.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.32 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 64 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125H |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Частота процесора | 4500 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 8533 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 313x220x15 |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Тип акумулятора | незнімний |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 359 ₴






