-3%

Ноутбук HP ProBook 4 G1i (AT7K7AV_V21) Silver
73 199 ₴
71 349 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14129627
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Стан товару: Новий. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип дисплея: IPS. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Особливості: сканер відбитку пальця. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Покриття дисплея: антивідблискове. Тип відеокарти: інтегрована. Відеоадаптер, виробник: Intel. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Кількість ядер: 12. Колір: сріблястий. Об'єм SSD, ГБ: 512. Додаткові параметри: NumberPad. Особливості: шторка для камери. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Діагональ дисплея, ": 16. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.8. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.1 Type-C. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.1. Серія: HP ProBook. Комплектація: адаптер живлення. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.5. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Вага, кг: 1.74. Комплектація: інструкція користувача. Модель процесора: Intel Core Ultra 5 225U. Клас: для бізнесу. Матеріал корпусу: метал. Матеріал корпусу: пластик. Особливості: веб-камера. Розміри, мм: 359.4 x 251 x 17. Комплектація: ноутбук. Потужність батареї, Вт/год: 56.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.74 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | NumberPad, Сканер відбитка пальця, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, шторка для камери |
| Клас | для бізнесу |
| Комплектація | адаптер живлення, ноутбук, інструкція користувача |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.5 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359.4 x 251 x 17 |
| Серія | HP ProBook |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 349 ₴



