
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2023 16/512GB Space Gray (MNW83)
89 599 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17335907
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Apple. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип дисплея: mini-LED. Серія відеокарти: Apple 19 core GPU. Покриття дисплея: глянцеве. Тип відеокарти: інтегрована. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Відеоадаптер, виробник: Apple. Операційна система: MacOS Ventura. Стан товару: Новий. Роздільна здатність: 3456 x 2234. Тип: ультрабук. Колір: сірий космос. Роз'єми і порти: 3 x Thunderbolt 4. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Тип: офісні. Особливості: сканер відбитку пальця. Кількість ядер: 12. Тип процесора: Apple M2 Processors. В групі: Для роботи. Комплектація: документація. Роз'єми і порти: 1 x Magsafe (роз'єм живлення). Клас: для навчання. Об'єм SSD, ГБ: 512. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Серія: Apple MacBook Pro. В групі: Хороші. Особливості: вбудований мікрофон. Діагональ дисплея, ": 16.2. Потужність батареї, Вт/год: 100. Особливості: зарядка USB Type-C. Розміри, мм: 248,1 x 355,7 x 16,8. Модель процесора: Apple M2 Pro. Комплектація: зарядний пристрій. Матеріал корпусу: алюміній. Комплектація: гарантійний талон. Комплектація: коробка. Особливості: веб-камера. Частота оновлення екрану, Гц: 120. Вага, кг: 2.15. Клас: для бізнесу. Комплектація: ноутбук. Особливості: вбудовані динаміки. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Комплектація: інструкція користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | macOS Ventura |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.15 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | 19 core GPU |
| Виробник графічного чіпсета | Apple |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16.2 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3456x2234 |
| Тип матриці | MiniLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 100 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Apple M2 Pro |
| Тип процесора | Apple M2 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи, Хороші |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C |
| Клас | для бізнесу|для навчання |
| Комплектація | гарантійний талон, документація, зарядний пристрій, коробка, ноутбук, інструкція користувача |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 248,1 x 355,7 x 16,8 |
| Серія | Apple MacBook Pro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 599 ₴






