-3%

Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU (83A1006PRA) Business Black
42 399 ₴
40 979 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18500667
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Частота оперативної пам'яті, МГц: 3200. Кількість ядер: 6. Бездротові можливості: Wi-Fi 5 802.11ac. Відеоадаптер, виробник: Intel. Бездротові можливості: Bluetooth 5.1. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Кількість слотів ОЗП: 1 слот. Особливості: Kensington. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Колір: чорний. Операційна система: Windows 11 Pro. Тип: класичний. Тип дисплея: IPS. Акумулятор: Li-Pol. Стан товару: Новий. Тип оперативної пам'яті: DDR4. Тип відеокарти: інтегрована. Особливості: MIL-STD 810H. Покриття дисплея: антивідблискове. Тип вбудованої пам'яті: M.2 SSD. Додаткові параметри: модуль безпеки TPM. Тип процесора: Intel Core i3. Покриття дисплея: матове. Тип: ультрабук. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Тип: офісні. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Type-A. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Type-C. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Роз'єми і порти: 1 x USB 2.0 Type-A. Вага, кг: 1.65. Модель процесора: Intel Core i3-1315U. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Додаткові параметри: 45% NTSC color gamut. Особливості: вбудований мікрофон. Особливості: вбудовані динаміки. Мінімальна частота процесора, ГГц: 0.9. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Особливості: шторка для камери. Матеріал корпусу: пластик. Додаткові параметри: швидка зарядка. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.5. Діагональ дисплея, ": 15.6. Особливості: зарядка USB Type-C. Чіпсет: Intel SoC. Особливості: Ethernet (LAN). Серія відеокарти: Intel UHD Graphics. Клас: для бізнесу. Потужність батареї, Вт/год: 38. Об'єм SSD, ГБ: 512. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Розміри, мм: 359.2 x 235.8 x 19.9. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Серія: Lenovo V15. Яскравість, кд/кв.м: 300. Особливості: веб-камера. В групі: Для роботи. В групі: Недорогі ігрові.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.65 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, TPM модуль, Кенсінгтонський замок |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 38 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 4500 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | немає |
| В групі | Для роботи, Недорогі ігрові |
| Інші функції й особливості | 45% NTSC color gamut, Ethernet (LAN), TPM модуль, Кенсінгтонський замок, Ударостійкий корпус, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, зарядка USB Type-C, клавіатура з цифровим блоком, швидка зарядка, шторка для камери |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 0.9 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359.2 x 235.8 x 19.9 |
| Сертифікація Intel Evo | немає |
| Серія | Lenovo V15 |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 979 ₴






