-3%

Ноутбук Asus TUF GAMING A15 (FA506NC-HN001W)
45 999 ₴
44 579 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18967407
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Видатний ігровий арсеналНоутбук TUF Gaming A15 оснащений потужним процесором AMD Ryzen™ та новою відеокартою GeForce RTX, що забезпечує плавний геймплей з частотою оновлення до 240 Гц та підтримкою повнокольорової палітри sRGB. Потужна система охолодження гарантує відмінну продуктивність і надійність для будь-яких завдань.Яскравий ігровий духДизайн ноутбука представлений у двох варіантах: Eclipse Gray та Graphite Black, з текстурованою поверхнею, яка не збирає забруднень. Стільникова структура на нижній панелі забезпечує надійне зчеплення та стильний вигляд.Для ігрового процесу на пікуПроцесор і відеокарта забезпечують відмінну продуктивність для ігор та роботи з графікою. Миттєве завантаження та можливість розширення пам'яті для ще більшої потужності і продуктивності.ДисплейПрофесійний IPS-дисплей на 15,6 дюймів з роздільною здатністю Full HD забезпечує плавне зображення та реалістичність. Технологія Adaptive-Sync усуває затримки, а можливість підключення додаткових моніторів через HDMI 2.0b та USB-C додає ще більше зручності.ЗвукТехнологія DTS:X Ultra забезпечує 7.1-канальний віртуальний звук для точного визначення напрямку звуку. Технології AI Noise Cancelation знижують шум під час відеоконференцій та онлайн-ігор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 48 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | документація |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359 x 256 x 24.5 |
| Серія | Asus TUF Gaming |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 579 ₴






