-8%

Ноутбук Dell Pro 14 (BTO207PA14250UA_W11P) Black
108 099 ₴
99 449 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11656347
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Dell. Тип дисплея: IPS. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5. Колір: чорний. Стан товару: Новий. Серія відеокарти: Intel Arc Graphics. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Особливості: сканер відбитку пальця. Відеоадаптер, виробник: Intel. Операційна система: Windows 11 Pro. Тип процесора: Intel Core Ultra 7. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип відеокарти: інтегрована. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Покриття дисплея: матове. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Тип: ультрабук. Тип: маленькі. Тип: офісні. Чіпсет: Intel SoC. Серія: Dell Pro. Особливості: вбудований мікрофон. Діагональ дисплея, ": 14. Модель процесора: Intel Core Ultra 7 268V. Вага, кг: 1.14. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Особливості: вбудовані динаміки. Матеріал корпусу: пластик. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Роз'єми і порти: 2 x USB 4.0. Об'єм SSD, ГБ: 512. Розміри, мм: 311.2 x 216.7 x 17.95. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Матеріал корпусу: метал. Кількість ядер: 8. Клас: для бізнесу. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Особливості: веб-камера. Потужність батареї, Вт/год: 60. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Максимальна частота процесора, ГГц: 5. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.2. Бездротові можливості: NFC. В групі: Для роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.14 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 60 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 268V |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 311.2 x 216.7 x 17.95 |
| Серія | Dell Pro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 449 ₴






