-3%

Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 (83F3CTO1WW)
88 099 ₴
85 849 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12304097
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип відеокарти: дискретна. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Тип процесора: Intel Core Ultra 7. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Операційна система: Windows 11 Home. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Колір: чорний. Роз'єми і порти: 1 x Thunderbolt 4. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Стан товару: Новий. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Тип: ігровий. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Тип дисплея: OLED. Кількість ядер: 20. Покриття дисплея: матове. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Розміри, мм: 364.38 x 275.94 x 21.9-26.65. Серія: Lenovo Legion Pro 5. Вага, кг: 2.43. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Особливості: зарядка USB Type-C. Потужність батареї, Вт/год: 80. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Особливості: вбудовані динаміки. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.7. Клас: для геймерів. Особливості: вбудований мікрофон. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.2. Матеріал корпусу: алюміній. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. HDR: є. Діагональ дисплея, ": 16. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Роз'єми і порти: 1 x Power Delivery (роз'єм живлення). Об'єм SSD, ГБ: 1000. Яскравість, кд/кв.м: 500. Модель процесора: Intel Core Ultra 7 255HX. Особливості: веб-камера. Особливості: шторка для камери. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Особливості: клавіатура з цифровим блоком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.43 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 80 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255HX |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | є |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, клавіатура з цифровим блоком, шторка для камери |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.7 |
| Розміри, мм | 364.38 x 275.94 x 21.9-26.65 |
| Серія | Lenovo Legion Pro 5 |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 849 ₴






