-3%

Ноутбук Asus ROG Strix G16 G614FP (G614FP-DS96) Eclipse Gray
105 199 ₴
102 509 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12718047
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мощність для ігор і роботи без перервAsus ROG Strix G16 G614FP створений для тих, хто не любить компроміси в продуктивності. 16-ядерний процесор AMD Ryzen™ 9 9955HX легко справляється з задачами будь-якого рівня: багатопоточні проєкти, обробка графіки та сучасні ігри. Швидкість у іграх і додатках забезпечують 32 потоки і частота до 5,4 ГГц, а нова технологія 3D V-Cache™ дозволяє обробляти великі масиви даних без затримок. Потужності вистачає і для стрімінгу — ви не втрачаєте жодного кадру! Подивіться відгуки і вирішуйте купувати Asus ROG Strix G16 G614FP — ціна цілком виправдовує такі характеристики.Графіка нового рівня для кіберспортуХочете деталізацію та плавність у динамічних сценах? Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 5070 з 8 ГБ відеопам’яті та технологією DLSS 4 — ідеальний варіант для кіберспорту, створення 3D-контенту та монтажу відео. За максимальною потужністю 140 Вт та підтримкою Dynamic Boost ноутбук легко тягне нові релізи на ультра-настройках із високою частотою кадрів. До речі, завдяки новому SSD на 1 ТБ PCIe 4.0 NVMe ви забудете про завантаження — ігри та програми запускатимуться миттєво, а додатковий слот під PCIe Gen 5 відкриває можливості для апгрейду.Екран для справжніх цінителів якостіЯкщо важлива не лише продуктивність, а й якість картинки, то IPS-дисплей 16" WQXGA 2560x1600, 240 Гц, 3 мс гарантує максимально реалістичне й плавне зображення. Оцініть яскравість у 500 нит та 100% охоплення кольорового простору DCI-P3 — фільми й фотографії стануть насиченішими, а кожен рух у шутерах — ви швидше реагуєте на суперників. Вбудовані технології Dolby Vision і Dolby Atmos занурюють у справжній кінотеатр будь-де: у дорозі, вдома та навіть у вагоні! Також порадують:Передова система охолодження з 3 вентиляторами й рідким металом — ноутбук не перегрівається навіть під навантаженням,Акумулятор 90 Вт·год і швидке заряджання Type-C — працюйте й грайте довше,Wi-Fi 6E і Bluetooth 5.3 — працюйте та підключайтеся без затримок і обривів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 9955HX |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | Dolby Vision, HDR10 |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, підтримка NVIDIA G-Sync, сертифікат TUV Rheinland, сертифікація Pantone, Швидке заряджання |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.5 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 354 x 264 x 30 |
| Серія | Asus ROG Strix |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Чипсет | AMD SoC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 509 ₴






