-3%

Ноутбук Alienware 16X Aurora (Alienware-AC16251_016) Blue
137 799 ₴
134 289 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12948057
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Alienware. Тип процесора: Intel Core Ultra 9. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Колір: темно-синій. Кількість ядер: 24. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Стан товару: Новий. Роз'єми і порти: 1 x Thunderbolt 4. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип відеокарти: дискретна. Операційна система: Windows 11 Home. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип дисплея: WVA. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Бездротові можливості: Wi-Fi. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Бездротові можливості: Bluetooth. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Покриття дисплея: матове. Тип: ігровий. Чіпсет: Intel SoC. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Частота оновлення екрану, Гц: 240. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.4. Серія: Alienware 16X Aurora. Особливості: вбудовані динаміки. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Матеріал корпусу: пластик. Розміри, мм: 357 x 265 x 23.4. Особливості: вбудований мікрофон. Модель процесора: Intel Core Ultra 9 275HX. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Клас: для геймерів. Об'єм SSD, ГБ: 2000. Вага, кг: 2.61. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Діагональ дисплея, ": 16. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.1. Яскравість, кд/кв.м: 500. Оперативна пам'ять, ГБ: 64. Особливості: веб-камера. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Потужність батареї, Вт/год: 96. Клас: для програмістів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alienware |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.61 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | WVA |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 96 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 65536 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів|для програмістів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 357 x 265 x 23.4 |
| Серія | Alienware 16X Aurora |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 289 ₴





