-4%

Ноутбук Dell Vostro 3530 (N3409PVNB3530EMEA01UBU16)
28 999 ₴
27 969 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11160547
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висока продуктивність для бізнесу10-ядерний процесор Intel Core i5 нового покоління забезпечує роботу без «затримок», коли ви ведете переговори в Zoom, обробляєте документи або працюєте з важкими таблицями. Якщо ви часто тримаєте відкритими кілька вкладок у браузері або використовуєте спеціалізовані програми — цей ноутбук справиться без перегріву та зависань. SSD на 512 ГБ дозволяє запускати систему та додатки майже миттєво, не витрачаючи час на очікування завантаження.Комфортний дисплей для продуктивної роботиДисплей діагоналлю 15,6 дюйма, з високим роздільною здатністю 1920x1080 та матовим WVA-покриттям чудово підходить для роботи за ноутбуком в офісі та вдома. Такий екран не бликує навіть біля вікна і не втомлює очі при тривалому використанні. Частота оновлення 120 Гц значно плавніше відображає прокрутку документів — ваші очі скажуть «дякую» після довгого робочого дня.Легко зберігати все необхіднеПеред вами універсальний помічник для ділових завдань, де 512 ГБ SSD-пам’яті вистачить для збереження великих звітів, презентацій, фото, відеоконференцій та всього важливого для вашого бізнесу. Ось основні плюси об’єму пам’яті для ділових користувачів:швидкий обмін і копіювання файлів без очікування;немає потреби видаляти старі проєкти, щоб звільнити місце;резервне копіювання даних прямо на ноутбук без зовнішніх носіїв.Якщо хочете придбати Dell Vostro 3530 N3409PVNB3530EMEA01UBU16 — переконайтеся, що ціна відповідає вашому бюджету, а відгуки підтверджують надійність цієї моделі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Linux |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | VA |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 54 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666МГц |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Хороші |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для навчання |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.3 |
| Розміри, мм | 359 x 236 x 19 |
| Серія | Dell Vostro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 969 ₴






