-3%

Ноутбук Asus TUF Gaming A16 (FA608UH-R7165) Black
55 799 ₴
54 359 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13724927
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Операційна система: DOS. Покриття дисплея: антивідблискове. Стан товару: Новий. Тип відеокарти: дискретна. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип процесора: AMD Ryzen 7. Тип: ігровий. Колір: чорний. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип дисплея: IPS. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Особливості: MIL-STD 810. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Розміри, мм: 354 x 269 x 26. Матеріал корпусу: пластик. Серія: Asus TUF Gaming. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5050. Яскравість, кд/кв.м: 300. Особливості: вбудовані динаміки. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Кількість ядер: 8. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5200. Об'єм SSD, ГБ: 512. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Роз'єми і порти: 1 x USB 4.0 Type-C. Вага, кг: 2.2. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Особливості: зарядка USB Type-C. Додаткові параметри: швидка зарядка. Модель процесора: AMD Ryzen 7 260. Особливості: Ethernet (LAN). Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Потужність батареї, Вт/год: 90. Діагональ дисплея, ": 16. Особливості: вбудований мікрофон. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Роз'єми і порти: 1 x USB 2.0 Type-A. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Клас: для геймерів. Чіпсет: AMD SoC. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.8. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.1. Особливості: веб-камера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), Ударостійкий корпус, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, клавіатура з цифровим блоком, швидка зарядка |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.8 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 354 x 269 x 26 |
| Серія | Asus TUF Gaming |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Частота пам'яті | 5200 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 359 ₴






