
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6 2026 M5 16GB/1TB Starlight (MDHC4)
83 299 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14015567
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Apple. Акумулятор: Li-Pol. Стан товару: Новий. Покриття дисплея: глянцеве. Тип відеокарти: інтегрована. Роз'єми і порти: 2 x Thunderbolt 4. Бездротові можливості: Bluetooth 6.0. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Відеоадаптер, виробник: Apple. Кількість ядер: 10. Колір: золотий. Тип: ультрабук. Тип: потужні. Серія: Apple MacBook Air. Додаткові параметри: Force Touch трекпад. Комплектація: адаптер живлення. Додаткові параметри: підтримка Dolby Atmos. HDR: Dolby Vision. Додаткові параметри: Thunderbolt 4. Матеріал корпусу: алюміній. Додаткові параметри: три мікрофони студійної якості. Розміри, мм: 304.1 x 215 x 11.3. HDR: HDR10. Додаткові параметри: підтримка Center Stage (12 МП). Додаткові параметри: запис відео 1080p HD. Модель процесора: Apple M5. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Додаткові параметри: Magic Keyboard. Комплектація: документація. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.61. Вага, кг: 1.23. Додаткові параметри: технологія True Tone. Клас: для роботи та навчання. Комплектація: кабель. Комплектація: ноутбук. Додаткові параметри: MagSafe 3. HDR: HLG. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Додаткові параметри: датчик зовнішньої освітленості. Додаткові параметри: датчик touch id. Додаткові параметри: порт для навушників 3.5 мм. Клас: з підтримкою ШІ (AI). Серія відеокарти: Apple M5 Graphics (10 cores). Чіпсет: SoC. Додаткові параметри: датчик touch id. Роз'єми і порти: 1 x Magsafe 3 (роз'єм живлення). Додаткові параметри: три мікрофони студійної якості. Яскравість, кд/кв.м: 500. Потужність батареї, Вт/год: 53.8. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Операційна система: MacOS Tahoe. Діагональ дисплея, ": 13.6. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Об'єм SSD, ГБ: 1024. Роздільна здатність: 2560 x 1664. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm audio jack. Тип процесора: Apple M5 Processors. Тип дисплея: Retina.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.23 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1664 |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 53.8 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Apple M5 |
| Частота процесора | 4610 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1024 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Apple |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Графічний чипсет | Apple M5 Graphics (10 cores) |
| Клас | для роботи та навчання|з підтримкою ШІ (AI) |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Комплектація | адаптер живлення, документація, кабель, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Попередньо встановлена ОС | MacOS Tahoe |
| Розміри, мм | 304.1 x 215 x 11.3 |
| Серія | Apple MacBook Air |
| Тип матриці | Retina |
| Тип процесора | Apple M5 Processors |
| Чипсет | SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 299 ₴






