-1%
Дриль Зенит Профі ЗША-20/2 (854605)
1 349 ₴
1 339 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14130487
Дриль Зенит Профі ЗША-20/2 (854605)В наявності
1 349 ₴1 339 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Зенит. Тип: дриль-шурупокрут. Стан товару: Новий. Кількість швидкостей: 2. Живлення: акумулятор. Комплектація: пластиковий кейс. Комплектація: гарантійний талон. Інструкція з експлуатації. пакувальна коробка. шуруповерт. Час заряду акумулятора, год: 1. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 1400. Особливі властивості: регулювання крутного моменту. Особливі властивості: плавне регулювання обертів. Особливі властивості: electronic cell protection для захисту акумулятора. Тип двигуна: безщітковий. Діаметр патрона, мм: 0.8 - 10. Напруга, В: 20. Особливі властивості: гальмо двигуна. Особливі властивості: реверс. Колір: синій. Комплектація: дриль-шурупокрут. Максимальний обертаючий момент, Н·м: 50. Тип патрона: швидкозатискний. Додатково: прорезиненная рукоятка. Особливі властивості: з підсвіткою робочої зони. Комплектація: зарядний пристрій. Комплектація: інструкція з експлуатації. Особливі властивості: блокування кнопки включення. Ємність акумулятора, А·год: 1.5. Розміри, мм: 280 x 310 x 90. Максимальний діаметр свердління металу, мм: 10. Особливі властивості: захист від перевантаження. Комплектація: 2 акумулятора. Вага, кг: 1.2. Особливі властивості: захист акумулятора від перегріву. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 350.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона, мм | 0.8 - 10 |
| Колір | Синій |
| Комплектація | 2 акумулятора, гарантійний талон. Інструкція з експлуатації. пакувальна коробка. шуруповерт, дриль-шурупокрут, зарядний пристрій, пластиковий кейс, інструкція з експлуатації |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1400|350 |
| Максимальний обертаючий момент, Н·м | 50 |
| Особливі властивості | electronic cell protection для захисту акумулятора, блокування кнопки включення, гальмо двигуна, з підсвіткою робочої зони, захист акумулятора від перегріву, захист від перевантаження, плавне регулювання обертів, реверс, регулювання крутного моменту |
| Режим інструменту | прогумована ручка |
| Розміри, мм | 280 x 310 x 90 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 339 ₴
