Дриль DEWALT D21570K-QS
28 269 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14130517
Дриль DEWALT D21570K-QSВ наявності
28 269 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: DEWALT. Живлення: від мережі. Стан товару: Новий. Кількість швидкостей: 2. Тип патрона: ключовий. Максимальний діаметр свердління дерева, мм: 40. Тип: ударний дриль. Максимальний діаметр свердління металу, мм: 16. Комплектація: обмежувач глибини свердління. Максимальний діаметр свердління в бетоні, мм: 22. Додатково: електромеханічна муфта. Особливі властивості: плавне регулювання обертів. Розміри, мм: 380 ? 215. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 1250. Додатково: механічні швидкості 2. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 3500. Особливі властивості: реверс. Максимальний обертаючий момент, Н·м: 40. Діаметр патрона, мм: 16. Комплектація: кейс. Частота ударів, уд/хв: 20000. Потужність, Вт: 1300. Додатково: система захисту від перевантаження. Діаметр свердла, мм: 1.5-16. Особливі властивості: блокування кнопки включення. Комплектація: бічне руків'я. Максимальний діаметр свердління каменю, мм: 22. Максимальний обертаючий момент, Н·м: 20. Частота ударів, уд/хв: 56000. Вага, кг: 3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Ключовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 22 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 16 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона, мм | 16 |
| Діаметр свердла, мм | 1.5-16 |
| Комплектація | бічне руків'я, кейс, обмежувач глибини свердління |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1250|3500 |
| Максимальний діаметр свердління каменю, мм | 22 |
| Максимальний обертаючий момент, Н·м | 20|40 |
| Особливі властивості | блокування кнопки включення, плавне регулювання обертів, реверс |
| Режим інструменту | електромеханічна муфта |
| Розміри, мм | 380 ? 215 |
| Тип | ударний дриль |
| Частота ударів, уд/хв | 20000|56000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 269 ₴
