Дриль DEWALT DWD024S-QS
5 999 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14130527
Дриль DEWALT DWD024S-QSВ наявності
5 999 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: DEWALT. Кількість швидкостей: 1. Живлення: від мережі. Стан товару: Новий. Тип: ударний дриль. Комплектація: обмежувач глибини свердління. Особливі властивості: плавне регулювання обертів. Максимальний діаметр свердління в сталі, мм: 13. Тип двигуна: щітковий. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 2800. Особливі властивості: реверс. Розміри, мм: 255 x 180. Особливі властивості: ударний режим. Тип патрона: швидкозатискний. Напруга, В: 230. Потужність, Вт: 701. Діаметр свердла, мм: 1.5-13. Особливі властивості: блокування кнопки включення. Частота ударів, уд/хв: 0-47600. Комплектація: бічне руків'я. Максимальний діаметр свердління дерева, мм: 25. Вага, кг: 1.82. Максимальний діаметр свердління в бетоні, мм: 16. Максимальний обертаючий момент, Н·м: 8.6. Максимальний діаметр свердління металу, мм: 13. Колір: жовтий. Діаметр патрона, мм: 1.5-13.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.82 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 701 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона, мм | 1.5-13 |
| Діаметр свердла, мм | 1.5-13 |
| Колір | Жовтий |
| Комплектація | бічне руків'я, обмежувач глибини свердління |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2800 |
| Максимальний діаметр свердління в сталі, мм | 13 |
| Максимальний обертаючий момент, Н·м | 8.6 |
| Напруга акумулятора | 230 |
| Особливі властивості | блокування кнопки включення, плавне регулювання обертів, реверс, ударний режим |
| Розміри, мм | 255 x 180 |
| Тип | ударний дриль |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Частота ударів, уд/хв | 0-47600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴
