Дриль DEWALT DCD708N-XJ (без АКБ та ЗП)
6 039 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14130587
Дриль DEWALT DCD708N-XJ (без АКБ та ЗП)В наявності
6 039 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: DEWALT. Тип: дриль-шурупокрут. Стан товару: Новий. Кількість швидкостей: 2. Живлення: акумулятор. Максимальний обертаючий момент, Н·м: 65. Комплектація: постачається у картонній коробці. Тип двигуна: безщітковий. Особливі властивості: регулювання крутного моменту. Особливі властивості: електронне регулювання швидкості. Особливі властивості: реверс. Особливі властивості: безщітковий двигун. Додатково: 2 і більше швидкості. Комплектація: дриль-шурупокрут. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 450. Діаметр патрона, мм: 13. Тип патрона: швидкозатискний. Особливі властивості: з підсвіткою робочої зони. Розміри, мм: 160. Комплектація: інструкція з експлуатації. Діаметр свердла, мм: 1.5-13. Потужність, Вт: 340. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 1650. Максимальний діаметр свердління дерева, мм: 30. Додатково: гачок для носіння на ремені. Максимальний діаметр свердління металу, мм: 13. Колір: жовтий. Напруга, В: 18. Вага, кг: 1.1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Споживана потужність | 340 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона, мм | 13 |
| Діаметр свердла, мм | 1.5-13 |
| Колір | Жовтий |
| Комплектація | без акумулятора, дриль-шурупокрут, постачається у картонній коробці, інструкція з експлуатації |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1650|450 |
| Максимальний обертаючий момент, Н·м | 65 |
| Особливі властивості | безщітковий двигун, електронне регулювання швидкості, з підсвіткою робочої зони, реверс, регулювання крутного моменту |
| Режим інструменту | 2 і більше швидкості |
| Розміри, мм | 160 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 039 ₴
