Дриль DEWALT DCD708D2T-QW
14 499 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14130607
Дриль DEWALT DCD708D2T-QWВ наявності
14 499 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: DEWALT. Тип: дриль-шурупокрут. Стан товару: Новий. Кількість швидкостей: 2. Живлення: акумулятор. Розміри, мм: 160 (довжина). Тип двигуна: безщітковий. Особливі властивості: плавне регулювання обертів. Особливі властивості: регулювання крутного моменту. Максимальний обертаючий момент, Н·м: 65. Особливі властивості: реверс. Комплектація: дриль-шурупокрут. Комплектація: кейс. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 450. Ємність акумулятора, А·год: 2. Тип патрона: швидкозатискний. Особливі властивості: з підсвіткою робочої зони. Комплектація: зарядний пристрій. Діаметр свердла, мм: 1.5-13. Час заряду акумулятора, год: 60 хв. Комплектація: 2 акумулятора. Потужність, Вт: 340. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 1650. Максимальний діаметр свердління дерева, мм: 30. Комплектація: поясний гачок - 1 шт. Додатково: гачок для носіння на ремені. Максимальний діаметр свердління металу, мм: 13. Напруга, В: 18. Діаметр патрона, мм: 1.5-13. Вага, кг: 1.1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Споживана потужність | 340 Вт |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 60 хв |
| Діаметр патрона, мм | 1.5-13 |
| Діаметр свердла, мм | 1.5-13 |
| Комплектація | 2 акумулятора, дриль-шурупокрут, зарядний пристрій, кейс, поясний гачок - 1 шт |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1650|450 |
| Максимальний обертаючий момент, Н·м | 65 |
| Особливі властивості | з підсвіткою робочої зони, плавне регулювання обертів, реверс, регулювання крутного моменту |
| Режим інструменту | гачок для носіння на ремені |
| Розміри, мм | 160 (довжина) |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота ударів, уд/хв | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 499 ₴
