Дриль DEWALT DCD800NT-XJ (без АКБ та ЗП)
11 079 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14130647
Дриль DEWALT DCD800NT-XJ (без АКБ та ЗП)В наявності
11 079 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: DEWALT. Тип: дриль-шурупокрут. Стан товару: Новий. Кількість швидкостей: 2. Живлення: акумулятор. Комплектація: пластиковий кейс. Тип двигуна: безщітковий. Максимальний діаметр свердління в сталі, мм: 13. Особливі властивості: електронне регулювання швидкості. Вага, кг: 1.28. Максимальний обертаючий момент, Н·м: 90. Особливі властивості: регулювання крутного моменту. Особливі властивості: індикатор рівня заряду. Особливі властивості: реверс. Розміри, мм: 223 х 180 х 87. Максимальний діаметр свердління дерева, мм: 55. Потужність, Вт: 350. Максимальний діаметр свердління в бетоні, мм: 13. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 2000. Додатково: регулювання швидкості. Тип патрона: швидкозатискний. Особливі властивості: з підсвіткою робочої зони. Діаметр свердла, мм: 13. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 650. Особливі властивості: захист від перевантаження. Комплектація: поясний гачок - 1 шт. Максимальний діаметр свердління металу, мм: 13. Напруга, В: 18. Діаметр патрона, мм: 1.5-13.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.28 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 55 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона, мм | 1.5-13 |
| Діаметр свердла, мм | 13 |
| Комплектація | пластиковий кейс, поясний гачок - 1 шт |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2000|650 |
| Максимальний діаметр свердління в сталі, мм | 13 |
| Максимальний обертаючий момент, Н·м | 90 |
| Особливі властивості | електронне регулювання швидкості, з підсвіткою робочої зони, захист від перевантаження, реверс, регулювання крутного моменту, індикатор рівня заряду |
| Режим інструменту | регулювання швидкості |
| Розміри, мм | 223 х 180 х 87 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота ударів, уд/хв | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 079 ₴
