Дриль DEWALT DCD709D2T-QW
14 919 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14130657
Дриль DEWALT DCD709D2T-QWВ наявності
14 919 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: DEWALT. Тип: дриль-шурупокрут. Стан товару: Новий. Кількість швидкостей: 2. Живлення: акумулятор. Максимальний обертаючий момент, Н·м: 65. Особливі властивості: плавне регулювання обертів. Додатково: з підсвіткою робочої зони. Тип двигуна: безщітковий. Максимальний діаметр свердління каменю, мм: 13. Особливі властивості: регулювання крутного моменту. Особливі властивості: реверс. Максимальний діаметр свердління в бетоні, мм: 13. Розміри, мм: 175. Комплектація: кейс. Частота ударів, уд/хв: 7650. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 450. Максимальний обертаючий момент, Н·м: 26. Ємність акумулятора, А·год: 2. Тип патрона: швидкозатискний. Діаметр свердла, мм: 13. Комплектація: зарядний пристрій. Комплектація: 2 х батареї GBa 18 в 2.0 а·год. Вага, кг: 1.2. Потужність, Вт: 340. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 1650. Максимальний діаметр свердління дерева, мм: 30. Тип: ударний. Частота ударів, уд/хв: 28050. Максимальний діаметр свердління металу, мм: 13. Напруга, В: 18. Діаметр патрона, мм: 1.5-13. Живлення: від акумулятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Споживана потужність | 340 Вт |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона, мм | 1.5-13 |
| Діаметр свердла, мм | 13 |
| Комплектація | 2 х батареї GBa 18 в 2.0 а·год, зарядний пристрій, кейс |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1650|450 |
| Максимальний діаметр свердління каменю, мм | 13 |
| Максимальний обертаючий момент, Н·м | 26|65 |
| Особливі властивості | плавне регулювання обертів, реверс, регулювання крутного моменту |
| Режим інструменту | з підсвіткою робочої зони |
| Розміри, мм | 175 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота ударів, уд/хв | 28050|7650 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 919 ₴
