Дриль DEWALT DCD996P2-QW
25 779 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14130677
Дриль DEWALT DCD996P2-QWВ наявності
25 779 ₴
+380 (44) 355-52-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: DEWALT. Тип: дриль-шурупокрут. Стан товару: Новий. Живлення: акумулятор. Комплектація: акумулятор XR Li-Ion 5 А·год - 2 шт. Додатково: магнітний тримач насадок. Особливі властивості: регулювання крутного моменту. Максимальний діаметр свердління металу, мм: 15. Додатково: безщітковий двигун. Тип двигуна: безщітковий. Особливі властивості: плавне регулювання обертів. Максимальний обертаючий момент, Н·м: 95. Особливі властивості: гальмо двигуна. Особливі властивості: індикатор рівня заряду. Особливі властивості: реверс. Додатково: безшумний 3-швидкісний редуктор. Максимальний діаметр свердління дерева, мм: 55. Особливі властивості: ударний режим. Комплектація: дриль-шурупокрут. Потужність, Вт: 820. Максимальний діаметр свердління в сталі, мм: 15. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 2000. Комплектація: кейс. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 450. Вага, кг: 1.6. Діаметр патрона, мм: 13. Додатково: прорезиненная рукоятка. Комплектація: магнітний тримач насадок - 1 шт. Тип патрона: швидкозатискний. Частота ударів, уд/хв: 0-8600 / 0-25500 / 0-38250. Особливі властивості: підсвічування. Комплектація: зарядний пристрій. Додатково: інтелектуальний вимикач з вбудованою електронікою. Максимальна швидкість обертання, об/хв: 1300. Діаметр свердла, мм: 1.5-13. Кількість швидкостей: 3. Комплектація: бічне руків'я. Ємність акумулятора, А·год: 5. Розміри, мм: 213x208x70. Максимальний діаметр свердління в бетоні, мм: 16. Комплектація: поясний гачок - 1 шт. Тип: ударний. Додатково: гачок для носіння на ремені. Напруга, В: 18.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Споживана потужність | 820 Вт |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 55 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона, мм | 13 |
| Діаметр свердла, мм | 1.5-13 |
| Комплектація | акумулятор XR Li-Ion 5 А·год — 2 шт., бічне руків'я, дриль-шурупокрут, зарядний пристрій, кейс, магнітний тримач насадок - 1 шт., поясний гачок - 1 шт |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1300|2000|450 |
| Максимальний діаметр свердління в сталі, мм | 15 |
| Максимальний обертаючий момент, Н·м | 95 |
| Особливі властивості | гальмо двигуна, плавне регулювання обертів, підсвічування, реверс, регулювання крутного моменту, ударний режим, індикатор рівня заряду |
| Режим інструменту | магнітний тримач насадок |
| Розміри, мм | 213x208x70 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота ударів, уд/хв | 0-8600 / 0-25500 / 0-38250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 779 ₴
